RYBOMANIA 2017

Za nami największa w Polsce i jedna z największych w Europie impreza wędkarska. Targi RYBOMANIA 2017. Pierwsza tegoroczna edycja RYBOMANII odbyła się w dniach 17-19.02.2017 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. RYBOMANIA jest częścią tak zwanych Targów Czterech Pasji, to wielkie spotkanie pasjonatów wędkarstwa, żeglarstwa, podróży i myślistwa.

 

Oczywiście na targach nie zabrakło również i nas. Po zeszłorocznym debiucie w II Targach Wędkarskiego Rękodzieła Sława 2016 nie zwolniliśmy tempa i zgodnie z zapowiedziami wypłynęliśmy na głęboką, poznańską wodę.

Targi pozwoliły na nawiązanie wielu nowych znajomości

     

 Targi pokazały, że tematyką wędkarstwa z roku na roku, niezmiennie interesuje się coraz szersze grono miłośników tej pięknej pasji.

Uwagę wszystkich zwiedzających przykuwało wspaniałe, ogromne akwarium z żywymi okazami ryb, w którym mistrzowie spinningowego fachu prezentowali rynkowe nowości z zakresu przynęt i technik ich prowadzenia.

 

 

Jako debiutanci na RYBOMANII mogliśmy przed tak szacownym i wymagającym gronem wędkarskiej braci zaprezentować swoje produkty.

Warciani boleniarze z zainteresowaniem odnaleźli boleniowe woblery Passat. Miłośników trociowego szaleństwa zainteresował nowy wobler Zonda - klasyczny trociowy kształt, bogata paleta kolorystyczna i wspaniała praca - must have w każdym trociowym pudełku.

     

Rozpoczynający się wkrótce sezon jaziowo-klniowy sprawił, że wielkim zainteresowaniem cieszyły się najmniejsze Limby. Z myślą o późniejszych porach interesowano się również Nadirami, w tym ich starszym bratem.

     

Spośród nowości MECH największe wrażenie zrobił na wszystkich nasz nowy wobler sumowy niezniszczalny, pływający wobler, o którego skuteczności sumiarze przekonają się w 2017 roku.

     

 

 Na koniec chcielibyśmy raz jeszcze zachęcić wszystkich nabywców naszych przynęt do dzielenia się z nami swoimi sukcesami. Jeżeli złapaliście rybę na naszą przynętę i chcecie pochwalić się nią z większym gronem wędkarskiej braci, prześlijcie do nas zdjęcie a my pochwalimy się Waszym sukcesem na łamach naszej strony, profilu na Facebooku i WrocŁawicy. 

   

 

DrukujE-mail