Pstrąg Kwisy

W dniu 9 kwietnia 2017 roku rozegrano "Puchar Kwisy" - pierwsze zawody spinningowe z tegorocznego cyklu Grand Prix Okręgu Wrocławskiego.

Areną zmagań spinningistów była malownicza rzeka Kwisa w okolicach Leśnej (miejscowości w pobliżu zamku Czocha). Na odprawę przed zawodami zgłosiło sie 40 zawodników.

Zawody zostały rozegrane w ciekawej formule, w której zawodnicy (dobrani w trybie losowania w pary) w czterech 1,5 h turach, kolejno najpierw łapią w jednym z dwóch sektorów, a w kolejnej turze sędziują partnerowi. Tego typu rywalizacja dodatkowo zacieśnia wspólną integrację jak i świetnie wpływa na ogólną atmosferę zawodów. Pogoda okazała się łaskawą i dopisała zmaganiom kropkowanych łowców.

 

Ekipę MECH reprezentowali Robert i Marek. Robert w swoim debiucie na zawodach spinningowych zajął zaszczytne 2 miejsce, Marek w ogólej klasyfikacji zajął 7 pozycję

Rywalizację wygrał Tomek Musialski (dla którego Puchar Kwisy byłe debiutem na spinningowej arenie). Pudło zamknął Kacper Wołejszo.

Pomimo, iż w dużej większości zawodnicy łowili małe pstrągi potokowe, największą rybę zawdów Pstrąga 41 cm złowił Grzesiek Pokojski.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z Pucharu Kwisy, oraz do zapoznania się z tabelą wyników.

DrukujE-mail